Dane osobowe
Adres
Dodatkowe wymagane informacje
NIP wymagany jest przy rejestracji na firmę
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu założenia i dalszego utrzymania mojego konta użytkownika przez Hoost s.c M. Jędrzejczak Ł. Tomaszek ul. Estetyczna 4 lok. A10, 43-100 Tychy, powiat Tychy, woj. ŚLĄSKIE , na podstawie art. 6-7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na mój adres e-mail wskazany przy zawarciu umowy lub nowy adres wskazany w terminie późniejszym informacji o zmianach w zakresie świadczenia usług przez Hoost s.c M. Jędrzejczak Ł. Tomaszek ul. Estetyczna 4 lok. A10, 43-100 Tychy, powiat Tychy, woj. ŚLĄSKIE , na podstawie art. 6-7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na mój adres e-mail wskazany przy zawarciu umowy lub nowy adres wskazany w terminie późniejszym informacji handlowych przesyłanych przez Hoost s.c M. Jędrzejczak Ł. Tomaszek ul. Estetyczna 4 lok. A10, 43-100 Tychy, powiat Tychy, woj. ŚLĄSKIE, na podstawie art. 6-7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.
Hasło konta

Siła hasła: Podaj hasło

Wpisz znaki, które widzisz na obrazku poniżej. Jest to konieczne, aby chronić portal przed automatycznymi rejestracjami przez boty.


  Regulamin

Powered by WHMCompleteSolution